III turniej halowy im. Stanisława Korczyka - Juniorzy młodsi (finał)

Po turnieju PPPN Nowy Targ im. Korczyka do finałów w Nowym Sączu po młodzikach oraz trampkarzach awansowała kolejna z drużyn naszego klubu.

Nasi juniorzy młodsi znaleźli się w gronie 4 finalistów z okręgu podhalańskiego gdzie zajęli 2 miejsce, ustępując nieznacznie drużynie z Maniów. W czwartek (28.01.2016) zostanie rozegrany turniej w Nowym Sączu ze zwycięzcami okręgów: limanowskiego, gorlickiego, sądeckiego oraz nowotarskiego.

Wiatr Ludźmierz - Dunajec Ostrowsko:1-1

Lubań Maniowy – LKS Szaflary 2-1:Gorlicki Kamil 2 – Pawlikowski Dariusz

Mecz rozpoczął się zdecydowaną przewagą przeciwnika, a w konsekwencji stratą 2 bramek. Po uzyskaniu gola kontaktowego przewaga była po naszej stronie, lecz zabrakło szczęścia i czasu. Dodajmy, że w fazie grupowej mecz był zdecydowanie inny i zakończył się wynikiem 4-4.

Wiatr Ludźmierz – LKS Szaflary 0-1Sichelski Paweł

Zmotywowani słowami trenera, zawodnicy wyszli do gry z wolą zwycięstwa. Mecz był bardzo wyrównany a obie drużyny miały wiele sytuacji bramkowych lecz szczęście było po stronie naszego bramkarza. Bramkę zwycięską zdobył Paweł Sichelski, po uderzeniu z zza pola karnego tuż obok słupka.

Lubań Maniowy – Dunajec Ostrowsko 1-1:

Wiatr Ludźmierz – Lubań Maniowy 0:2;

LKS Szaflary – Dunajec Ostrowsko 2-0: Lubelski Andrzej, Topór Maciej

Mecz, którego stawką było wyjście z grupy. Naszym juniorom wystarczył remis lecz od początku to oni prowadzili grę i stwarzali sobie więcej sytuacji. Efektem był go Andrzeja Lubelskiego oraz Macieja Topora.

Końcowa tabela

1. Lubań Maniowy       7 5-2