Seniorzy już trenują

Seniorzy już trenują

19 stycznia seniorzy rozpoczęli przygotowania  do rundy wiosennej. Na pierwszych zajęciach zjawiło się 19 zawodników. Nie wszyscy podjęli treningi lecz trudno przewidzieć jakie zmiany zajdą w składzie. Nadal poważne kontuzje leczą Bartek Marek i Mateusz Kłosowski. 

26 stycznia, na sztucznej nawierzchni COS w Zakopanem, drużyna rozegrała mecz kontrolny z juniorami Limanovii, występującą w Małopolskiej Lidze Juniorów.

Sparing zakończył się remisem a był okazją by przyjrzeć się testowanym Mateuszowi Łęczyckiemu (Skalni Zaskale), Michałowi Stasikowi (Zawrat Bukowina Tatrzańska) oraz Jakubowi Dudkiewiczowi (nowozgłoszony).

Szaflary – Limanovia (juniorzy) 2:2

Bramki dla Szaflar: Tomasz Lach, Mariusz Maciaś.
Szaflary: Dariusz Bujak, Jakub Nykaza - Jan Stanczak, Mateusz Łęczycki, Dawid Hajnos, Tomasz Lach – Florian Kamiński, Mateusz Jarząbek, Wojciech Szczerba, Paweł Joniak – Mariusz Maciaś, Dariusz Baboń oraz Kacper Zubek, Michał Stasik, Jakub Dudkiewicz, Bogusław Mularek, Marcin Rusnak.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości