Sparing z NKP Podhale i Huraganem

Sparing z NKP Podhale i Huraganem

W rozegranym w czwartek sparingu z trzecioligowym NKP Podhalem Nowy Targ, drużyna LKS Szaflary nieznacznie uległa 3-4, tracąc bramkę w ostatniej akcji meczu. Przez cały mecz toczyła równorzędną walkę, nawet dwukrotnie prowadząc najpierw po bramce Darka Babonia 1- 0 i 3-2 po dwóch trafieniach Mariusza Maciasia. W ekipie Szaflar pojawili sie dwaj nowi zawodnicy - wychowanek Mateusz Hreśka oraz pochodzący z Ukrainy, ostatnio występujący w Garbarzu Zembrzyce (IV liga małopolska zachód), Jurij Kuz. Brakowało m.in. Dawida Hajnosa, Marcina Rusnaka, Łukasza Szulca, Łukasz Dudzik.

NKP Podhale Nowy Targ - LKS Szaflary 4:3 (2:1)
Bramki dla Szaflar: Mariusz Maciaś 2, Dariusz Baboń
 

Szaflary:

I polowa: DariuszBujak -Mateusz Hreśka, Jan Stanczak, Dawid Antolak, Paweł Joniak - FlorianKamiński, Mateusz Jarząbek, Dominik Gogolak, Szymon Bierówka – Mariusz Maciaś, Dariusz Baboń.

II połowa: Jakub Nykaza - Mateusz Łęczycki, Maciej Strama, Bogusław Mularek, Paweł Joniak - Bartłomiej Bielański, KacperZubek, Radosław Antolak, Jurij Kuz – Mariusz Maciaś, Wojciech Szczerba.

W sobotę Szaflary zmierzyły sie z Huraganem Waksmund. Długo utrzymywał się wynik bezbramkowy. Drużyna z Waksmunda nie dopuszczała do sytuacji bramkowych a jednocześnie nie stwarzała sobie okazji do strzelenia bramki. Gra głównie toczyła sie w środku pola. Dopiero w drugiej połowie najpierw akcję Mariusza Maciasia wykończył Szymon Bierówka a kilka minut później z podania Radka Antolaka bramkę zdobył Dawid Antolak. W meczu nie zgrali Dominik Gogolak, Marcin Rusnak, Wojciech Szczerba.

Huragan Waksmund - LKS Szaflary 0:2 (0:0)
Bramki dla Szaflar: Szymom Bierówka, Dawid Antolak

Szaflary:

I polowa: Jakub Nykaza -Mateusz Łęczycki, Maciej Strama, Bogusław Mularek, Dawid Hajnos - Jakub Dudkiewicz, KacperZubek, Bartłomiej Bielański, Jurij Kuz - Łukasz Dudzik, Mariusz Maciaś.

II połowa: DariuszBujak - Paweł Joniak, Michał Kantor, Dawid Antolak, Jan Stanczak - Radosław Antolak, FlorianKamiński, Szymon Bierówka, Mateusz Jarząbek – Mariusz Maciaś, Dariusz Baboń.

Kolejny sparing Szaflary rozegrają w sobotę 27.02.2016 o godz. 17:00 na boisku COS w Zakopanem z przedstawicielem IV ligi śląskiej.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości