Sparing z Uściem Gorlickim

Sparing z Uściem Gorlickim

Kolejny sparing rozegrali seniorzy. Tym razem rywalem była drużyna z gorlickiej A klasy, zajmująca po rundzie jesiennej 4 miejsce. bardzo ambitny zespół, twardo grający, nieprzebierający w środkach o czym przekonał się napastnik Tomasz Lach, który został brutalnie sfaulowany. Piłkarsko wyglądali na zespół grający w wyższej lidze. Nasi podeszli do meczu za mało ambitnie, czego efektem były dwie szybkie bramki. Najpierw niedokładne wycofanie obrońcy do bramkarza skończyło się golem samobójczym a druga bramka padła po rzucie karnym, podyktowanym po faulu. Broniący w tym okresie gry Darek Baboń wyczuł intencje strzelca lecz strzał był mocny i precyzyjny. Kontaktowego gola efektownym uderzeniem z narożnika pola karnego zdobył Mariusz Maciaś. Czyste konto zachował broniący pomiędzy 30 a 60 minutą Dariusz Bujak. Kolejne bramki dla naszego zespołu zdobył Mariusz Maciaś a ostatnią uzyskał Jan Stańczak. mecz zakończył się przegraną ale mimo tego trener Grzesiek Szczepaniec był zadowolony z gry szczególnie ofensywnej. W sparingu zagrał napastnik, Łukasz Dudzik ostatnio grającym w Porońcu Poronin, który w ocenie obserwatorów mógłby być wzmocnieniem.

KS Szaflary – Uście Gorlickie 4:5 (1:2)
Bramki dla Szaflar: Mariusz Maciaś 3, Jan Stanczak.
 

Szaflary:Dariusz Baboń, (od 30 do 60 Dariusz Bujak, od 60 Jakub Nykaza) -Jan Stanczak, Mateusz Łęczycki, Dawid Hajnos, Tomasz Lach – Florian Kamiński, Mateusz Jarząbek, Wojciech Szczerba, Paweł Joniak – Mariusz Maciaś, oraz Kacper Zubek, Łukasz Dudzik, Jakub Dudkiewicz, Bogusław Mularek, Marcin Rusnak, Dawid Antolak oraz od 30 Dariusz Baboń.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości