zamknij reklamę

Terminarz IV ligi i grup młodzieżowych

Terminarz IV ligi i grup młodzieżowych

OZPN Nowy Sącz ustalił terminarz rundy wiosennej IV ligi małopolskiej wschodniej.

Terminarze grup młodzieżowych, ustalone przez PPPN w Nowy Targu dostępne są pod adresem:

http://www.pppn.nowytarg.pl/aktualnosci,terminarze-rundy-wiosennej-grup-mlodziezowych,383.html

TERMINARZ ROZGRYWEK IV LIGI –WSCHODNIEJ SEZON 2015/2016 – II RUNDA – wiosna 2016

MECZE ZALEGŁE: 19/20.03.16

CIĘŻKOWIANKA

BOCHEŃSKI

2016-03-20

14

POLAN

SANDECJA II

2016-03-19

14

Kolejka 16 – 26.03.16 ( WIELKA SOBOTA)

BOCHEŃSKI

WATRA

2016-03-26

14

POLAN

LUBAŃ

2016-03-26

12

SOKÓŁ BORZĘCIN

ZAKOPANE

2016-03-26

12

SANDECJA II

TUCHOVIA

2016-03-26

16

CIĘZKOWIANKA

POPRAD RYTRO

2016-03-26

13.30

GLINIK

SZAFLARY

2016-03-26

14

BARCICZANKA

TYMBARK

2016-03-26

11

DRWINIA

SKALNIK

2016-03-26

13

Kolejka 17- 02/03.04.2016

DRWINIA

BOCHEŃSKI

2016-04-02

16

SKALNIK

BARCICZANKA

2016-04-03

15

TYMBARK

GLINIK

2016-04-02

16

SZAFLARY

POPRAD

2016-04-03

15

CIĘŻKOWIANKA

SANDECJA ii

2016-04-03

14

TUCHOVIA

SOKÓŁ

2016-04-02

16

ZAKOPANE

POLAN

2016-04-02

16.30

LUBAŃ

WATRA

2016-04-02

15

Kolejka 18- 09/10.04.2016

LUBAŃ

BOCHEŃSKI

2016-04-10

15

WATRA

ZAKOPANE

2016-04-10

15

POLAN

TUCHOVIA

2016-04-10

16

CIĘŻKOWIANKA

SOKÓŁ

2016-04-10

15

SZAFLARY

SANDECJA II

2016-04-10

16

POPRAD

TYMBARK

2016-04-10

15

GLINIK

SKALNIK

2016-04-09

16

DRWINIA

BARCICZANKA

2016-04-10

11

Kolejka 19 – 16/17.04.2016

BARCICZANKA

BOCHEŃSKI

2016-04-17

16

DRWINIA

GLINIK

2016-04-17

16

SKALNIK

POPRAD

2016-04-17

15

TYMBARK

SANDECJA II

2016-04-16

16

SZAFLARY

SOKÓŁ

2016-04-17

14.30

CIĘŻKOWIANKA

POLAN

2016-04-17

15

TUCHOVIA

WATRA

2016-04-17

16

ZAKOPANE

LUBAŃ

2016-06-08

18

Środa

Kolejka 20 – 20.04.2016 ( ŚRODA ) - Szaflary rozgrywają mecz w środę tydzień później 27.04.2016 r.

BOCHEŃSKI

ZAKOPANE

2016-04-20

17

LUBAŃ

TUCHOVIA

2016-04-20

16

WATRA

CIĘŻKOWIANKA

2016-04-20

17

SZAFLARY

POLAN

2016-04-27

17

SOKÓŁ

TYMBARK

2016-04-20

17

SANDECJA II

SKALNIK

2016-04-20

17

POPRAD

DRWINIA

2016-04-20

17

GLINIK

BARCICZANKA

2016-04-20

17

Kolejka 21 – 23/24.04.2016

GLINIK

BOCHEŃSKI

2016-04-23

17

BARCICZANKA

POPRAD

2016-04-24

17

DRWINIA

SANDECJA II

2016-04-23

15

SKALNIK

SOKÓŁ

2016-04-24

16

TYMBARK

POLAN

2016-04-23

17

SZAFLARY

WATRA

2016-04-24

16

CIĘŻKOWIANKA

LUBAŃ

2016-04-24

14

TUCHOVIA

ZAKOPANE

2016-04-24

16

Kolejka 22 – 30.04/01.05.2016

BOCHEŃSKI

TUCHOVIA

2016-04-30

17

ZAKOPANE

CIĘŻKOWIANKA

2016-05-01

17

LUBAŃ

SZAFLARY

2016-05-01

16

WATRA

TYMBARK

2016-04-30

17

POLAN

SKALNIK

2016-04-30

17

SOKÓŁ

DRWINIA

2016-04-30

16

SANDECJA II

BARCICZANKA

2016-04-30

16

OPRAD

GLINIK

2016-04-30

17

Kolejka 23 – 03.05.2016 ( WTOREK )

BOCHEŃSKI

POPRAD

2016-05-03

18

GLINIK

SANDECJA II

2016-05-03

17

BARCICZANKA

SOKÓŁ

2016-05-03

16

DRWINIA

POLAN

2016-05-03

11

SKALNIK

WATRA

2016-05-03

17

TYMBARK

LUBAŃ

2016-05-03

17

SZAFLARY

ZAKOPANE

2016-05-03

17

CIĘŻKOWIANKA

TUCHOVIA

2016-05-03

16

Kolejka 24 – 07/08/05.2016

BOCHEŃSKI

CIĘŻKOWIANKA

2016-05-07

18

SZAFLARY

TUCHOVIA

2016-05-08

15

ZAKOPANE

TYMBARK

2016-05-08

17

LUBAŃ

SKALNIK

2016-05-08

16

WATRA

DRWINIA

2016-05-08

15

POLAN

BARCICZANKA

2016-05-08

16

SOKÓŁ

GLINIK

2016-05-08

16

SANDECJA II

POPRAD

2016-05-08

11

Kolejka 25 – 14/15.05.2016

BOCHEŃSKI

SANDECJA II

2016-05-14

18

POPRAD

SOKÓŁ

2016-05-15

16

GLINIK

POLAN

2016-05-14

17

BARCICZANKA

WATRA

2016-05-14

15

DRWINIA

LUBAŃ

2016-05-14

16

SKALNIK

ZAKOPANE

2016-05-15

17

TYMBARK

TUCHOVIA

2016-05-14

17

SZAFLARY

CIĘŻKOWIANKA

2016-05-15

16

Kolejka 26 – 21/22.05.2016

BOCHEŃSKI

SZAFLARY

2016-05-21

18

CIĘŻKOWIANKA

TYMBARK

2016-05-22

14

TUCHOVIA

SKALNIK

2016-05-22

16

ZAKOPANE

DRWINIA

2016-05-22

17

LUBAŃ

BARCICZANKA

2016-05-22

16

WATRA

GLINIK

2016-05-22

17

POLAN

POPRAD

2016-05-22

16

SOKÓŁ

SANDECJA II

2016-05-21

16

Kolejka 27 – 25/26.05.2016 ( ŚRODA/CZWARTEK )

BOCHEŃSKI

SOKÓŁ

2016-05-25

18

SANDECJA II

POLAN

2016-05-25

17

POPRAD

WATRA

2016-05-26

17

GLINIK

LUBAŃ

2016-05-25

18

BARCICZANKA

ZAKOPANE

2016-05-25

18

DRWINIA

TUCHOVIA

2016-05-25

17

SKALNIK

CIĘŻKOWIANKA

2016-05-25

18

SZAFLARY

TYMBARK

2016-05-26

17

Kolejka 28 – 28/29.05.2016

BOCHEŃSKI

TYMBARK

2016-05-28

18

SZAFLARY

SKALNIK

2016-05-28

18

CIĘŻKOWIANKA

DRWINIA

2016-05-29

16

TUCHOVIA

BARCICZANKA

2016-05-29

17

ZAKOPANE

GLINIK

2016-05-29

17

LUBAŃ

POPRAD

2016-05-29

16

WATRA

SANDECJA II

2016-05-28

17

POLAN

SOKÓŁ

2016-05-29

17

Kolejka 29 – 04/05.06.2016

BOCHEŃSKI

POLAN

2016-06-04

18

SOKÓŁ

WATRA

2016-06-05

17

SANDECJA ii

LUBAŃ

2016-06-05

12

POPRAD

ZAKOPANE

2016-06-05

17

GLINIK

TUCHOVIA

2016-06-04

18

BARCICZANKA

CIĘŻKOWIANKA

2016-06-05

17

SZAFLARY

DRWINIA

2016-06-05

18

SKALNIK

TYMBARK

2016-06-05

17

Kolejka 30 – 11.06.2016 (sobota)

BOCHEŃSKI

SKALNIK

2016-06-11

17

TYMBARK

DRWINIA

2016-06-11

17

SZAFLARY

BARCICZANKA

2016-06-11

17

CIĘŻKOWIANKA

GLINIK

2016-06-11

17

TUCHOVIA

POPRAD

2016-06-11

17

ZAKOPANE

SANDECJA II

2016-06-11

17

LUBAŃ

SOKÓŁ

2016-06-11

17

WATRA

POLAN

2016-06-11

17

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości