Halowe Mistrzostwa PPPN/OZPN - młodziki

W regionie podhalańskim, w którym młodzicy zajęli drugie miejsce, nasza drużyna uzyskała tytuł wicemistrza Podhala, przegrywając tylko z Góralami Nowy Targ. Dzięki temu wzięli udział w turnieju finałowym w Nowym Sączu w Mistrzostwach OZPN.

BramkiWaliczek Kamil, Dzierżęga Kamil x 2, Urbaś Jakub x 2, samobójcza

W grupie eliminacyjnej trafili na Glinik Gorlice i Dąbrovię.

Glinik - Dąbrovia 3:0

Glinik - Szaflary 3:0

Pierwszy mecz zawsze jest bardzo stresujący. Nasi zawodnicy podeszli do niego bardzo nerwowo, co skutkowało błędami w obronie. Po stracie pierwszej bramki zawodnicy z opuszczoną głową kontynuowali grę. Dopiero od połowy gra uległa poprawie, lecz akcje nie przynosiły efektu. Po kilku minutach Glinik zdobył drugą bramkę, po której zawodnikom przeszła ochota do gry. Gol na 3:0 całkowicie pozbawił naszych młodych piłkarzy nadziei na korzystny rezultat i był ostatnim akcentem Gorlic.

Dąbrovia - Szaflary 2:1

Po bolesnej porażce z Glinikiem, zawodnicy musieli udowodnić sobie i innym, że potrafią grać w piłkę. Niestety szybko stracone dwie bramki znowu załamały naszych zawodników. Następnie to my prowadziliśmy grę i Adam Mrugała strzelił bramkę na 2:1. Na strzelenie kolejnej bramki zabrakło czasu, a dodatkowo Kamil Dzierżęga został ukarany dwoma minutami przez sędziego. Choć był to rywal do ogrania, nasi wicemistrzowie Podhala nie wyszli z grupy i zajęli 7-9 miejsce w okręgu.

1. Gorlice    6 pkt 6-0

2. Dąbrovia  3 pkt 2-4

3. Szaflary   0 pkt 1-5

Skład: Mateusz Gawron, Michał Skibiński, Bartek Mrugała, Kamil Dzierzęga, Jakub Urbaś, Piotr Galica, Kamil Waliczek,Jan Jamrych,Jakub Antoszek, Eryk Sader, Krzysztof Mąka, Łukasz Wójciak.