zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Waksmund
0:0
Orzeł Wojnarowa
Ogniwo Piwniczna Zdrój
4:1
Gród Podegrodzie
Jarmuta Szczawnica
7:0
Kolejarz Stróże
Zalesianka Zalesie
2:1
Płomień Limanowa
Orkan Szczyrzyc
1:0
Sokół Słopnice
LKS Szaflary
2:1
Skalnik Kamionka Wielka
KS Bobowa
0:2
AKS Ujanowice
Błyskawica Rupniów
1:3
Orkan Raba Wyżna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wojnarowa
2:1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Orkan Raba Wyżna
0:1
KS Bobowa
AKS Ujanowice
1:3
Huragan Waksmund
Orkan Szczyrzyc
4:1
Błyskawica Rupniów
Sokół Słopnice
7:1
Kolejarz Stróże
Gród Podegrodzie
1:2
Zalesianka Zalesie
Skalnik Kamionka Wielka
0:4
Jarmuta Szczawnica
Płomień Limanowa
2:4
LKS Szaflary
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Rupniów
2:1
Sokół Słopnice
Zalesianka Zalesie
1:2
Orzeł Wojnarowa
Kolejarz Stróże
0:6
Skalnik Kamionka Wielka
KS Bobowa
1:6
Orkan Szczyrzyc
Huragan Waksmund
2:1
Orkan Raba Wyżna
Ogniwo Piwniczna Zdrój
3:1
AKS Ujanowice
Jarmuta Szczawnica
8:2
Płomień Limanowa
Gród Podegrodzie
2:4
LKS Szaflary
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Ujanowice
2:0
Zalesianka Zalesie
Orzeł Wojnarowa
2:2
LKS Szaflary
Sokół Słopnice
3:1
Skalnik Kamionka Wielka
Orkan Raba Wyżna
1:2
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Orkan Szczyrzyc
5:1
Huragan Waksmund
Płomień Limanowa
1:0
Kolejarz Stróże
Błyskawica Rupniów
1:0
KS Bobowa
Gród Podegrodzie
2:3
Jarmuta Szczawnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zalesianka Zalesie
1:2
Orkan Raba Wyżna
Ogniwo Piwniczna Zdrój
2:1
Orkan Szczyrzyc
Jarmuta Szczawnica
9:1
Orzeł Wojnarowa
Kolejarz Stróże
6:2
Gród Podegrodzie
Skalnik Kamionka Wielka
3:0
Płomień Limanowa
KS Bobowa
2:7
Sokół Słopnice
LKS Szaflary
5:1
AKS Ujanowice
Huragan Waksmund
0:0
Błyskawica Rupniów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Ujanowice
2:2
Jarmuta Szczawnica
KS Bobowa
0:6
Huragan Waksmund
Orkan Szczyrzyc
2:0
Zalesianka Zalesie
Orzeł Wojnarowa
0:1
Kolejarz Stróże
Sokół Słopnice
4:0
Płomień Limanowa
Gród Podegrodzie
3:2
Skalnik Kamionka Wielka
Orkan Raba Wyżna
3:5
LKS Szaflary
Błyskawica Rupniów
1:4
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zalesianka Zalesie
3:0
Błyskawica Rupniów
Ogniwo Piwniczna Zdrój
2:1
KS Bobowa
Skalnik Kamionka Wielka
1:5
Orzeł Wojnarowa
Kolejarz Stróże
4:2
AKS Ujanowice
LKS Szaflary
2:3
Orkan Szczyrzyc
Huragan Waksmund
0:1
Sokół Słopnice
Jarmuta Szczawnica
9:1
Orkan Raba Wyżna
Płomień Limanowa
1:1
Gród Podegrodzie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bobowa
0:1
Zalesianka Zalesie
Orzeł Wojnarowa
2:1
Płomień Limanowa
Sokół Słopnice
7:1
Gród Podegrodzie
AKS Ujanowice
1:5
Skalnik Kamionka Wielka
Błyskawica Rupniów
0:9
LKS Szaflary
Orkan Szczyrzyc
1:0
Jarmuta Szczawnica
Huragan Waksmund
2:1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Orkan Raba Wyżna
0:0
Kolejarz Stróże
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szaflary
2:1
KS Bobowa
Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:2
Sokół Słopnice
Zalesianka Zalesie
3:3
Huragan Waksmund
Gród Podegrodzie
2:4
Orzeł Wojnarowa
Jarmuta Szczawnica
4:1
Błyskawica Rupniów
Kolejarz Stróże
2:2
Orkan Szczyrzyc
Skalnik Kamionka Wielka
6:0
Orkan Raba Wyżna
Płomień Limanowa
0:4
AKS Ujanowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Słopnice
4:1
Orzeł Wojnarowa
Ogniwo Piwniczna Zdrój
4:2
Zalesianka Zalesie
KS Bobowa
1:2
Jarmuta Szczawnica
Orkan Szczyrzyc
2:1
Skalnik Kamionka Wielka
Huragan Waksmund
1:2
LKS Szaflary
Błyskawica Rupniów
2:1
Kolejarz Stróże
AKS Ujanowice
1:2
Gród Podegrodzie
Orkan Raba Wyżna
2:0
Płomień Limanowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szaflary
5:1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Orzeł Wojnarowa
2:1
AKS Ujanowice
Gród Podegrodzie
1:1
Orkan Raba Wyżna
Zalesianka Zalesie
0:4
Sokół Słopnice
Kolejarz Stróże
2:1
KS Bobowa
Jarmuta Szczawnica
3:2
Huragan Waksmund
Skalnik Kamionka Wielka
6:0
Błyskawica Rupniów
Płomień Limanowa
0:5
Orkan Szczyrzyc
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogniwo Piwniczna Zdrój
2:4
Jarmuta Szczawnica
Orkan Raba Wyżna
7:0
Orzeł Wojnarowa
Zalesianka Zalesie
3:1
LKS Szaflary
Sokół Słopnice
4:0
AKS Ujanowice
KS Bobowa
0:4
Skalnik Kamionka Wielka
Huragan Waksmund
2:0
Kolejarz Stróże
Błyskawica Rupniów
4:1
Płomień Limanowa
Orkan Szczyrzyc
6:1
Gród Podegrodzie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Stróże
3:1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
AKS Ujanowice
2:4
Orkan Raba Wyżna
LKS Szaflary
2:3
Sokół Słopnice
Orzeł Wojnarowa
1:2
Orkan Szczyrzyc
Gród Podegrodzie
2:5
Błyskawica Rupniów
Skalnik Kamionka Wielka
4:0
Huragan Waksmund
Płomień Limanowa
3:3
KS Bobowa
Jarmuta Szczawnica
5:0
Zalesianka Zalesie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bobowa
1:2
Gród Podegrodzie
LKS Szaflary
2:0
Jarmuta Szczawnica
Orkan Szczyrzyc
5:1
AKS Ujanowice
Huragan Waksmund
4:1
Płomień Limanowa
Sokół Słopnice
2:4
Orkan Raba Wyżna
Ogniwo Piwniczna Zdrój
2:3
Skalnik Kamionka Wielka
Błyskawica Rupniów
3:2
Orzeł Wojnarowa
Zalesianka Zalesie
3:2
Kolejarz Stróże
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Ujanowice
0:0
Błyskawica Rupniów
Orzeł Wojnarowa
3:1
KS Bobowa
Gród Podegrodzie
1:1
Huragan Waksmund
Jarmuta Szczawnica
1:3
Sokół Słopnice
Orkan Raba Wyżna
1:5
Orkan Szczyrzyc
Skalnik Kamionka Wielka
1:0
Zalesianka Zalesie
Płomień Limanowa
2:2
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Kolejarz Stróże
0:2
LKS Szaflary
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Kamionka Wielka
1:2
LKS Szaflary
Sokół Słopnice
0:2
Orkan Szczyrzyc
AKS Ujanowice
2:0
KS Bobowa
Płomień Limanowa
0:1
Zalesianka Zalesie
Orzeł Wojnarowa
3:0
Huragan Waksmund
Orkan Raba Wyżna
4:4
Błyskawica Rupniów
Kolejarz Stróże
0:4
Jarmuta Szczawnica
Gród Podegrodzie
3:2
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Waksmund
3:0
AKS Ujanowice
Kolejarz Stróże
1:1
Sokół Słopnice
LKS Szaflary
3:0
Płomień Limanowa
Jarmuta Szczawnica
0:2
Skalnik Kamionka Wielka
Zalesianka Zalesie
0:2
Gród Podegrodzie
Ogniwo Piwniczna Zdrój
3:0
Orzeł Wojnarowa
KS Bobowa
2:0
Orkan Raba Wyżna
Błyskawica Rupniów
2:4
Orkan Szczyrzyc
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szaflary
2:1
Gród Podegrodzie
Orkan Szczyrzyc
6:0
KS Bobowa
Orzeł Wojnarowa
1:1
Zalesianka Zalesie
Skalnik Kamionka Wielka
2:0
Kolejarz Stróże
Orkan Raba Wyżna
1:4
Huragan Waksmund
AKS Ujanowice
1:4
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Płomień Limanowa
0:5
Jarmuta Szczawnica
Błyskawica Rupniów
2:3
Sokół Słopnice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zalesianka Zalesie
2:2
AKS Ujanowice
Kolejarz Stróże
4:1
Płomień Limanowa
LKS Szaflary
4:0
Orzeł Wojnarowa
Jarmuta Szczawnica
2:0
Gród Podegrodzie
Huragan Waksmund
1:3
Orkan Szczyrzyc
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1:0
Orkan Raba Wyżna
KS Bobowa
0:2
Błyskawica Rupniów
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Sokół Słopnice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wojnarowa
1:4
Jarmuta Szczawnica
Sokół Słopnice
6:1
KS Bobowa
Gród Podegrodzie
1:2
Kolejarz Stróże
Płomień Limanowa
1:6
Skalnik Kamionka Wielka
Błyskawica Rupniów
0:0
Huragan Waksmund
AKS Ujanowice
2:5
LKS Szaflary
Orkan Szczyrzyc
3:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Orkan Raba Wyżna
3:2
Zalesianka Zalesie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Jarmuta Szczawnica
3:0
AKS Ujanowice
LKS Szaflary
1:1
Orkan Raba Wyżna
Kolejarz Stróże
9:0
Orzeł Wojnarowa
Huragan Waksmund
8:1
KS Bobowa
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1:1
Błyskawica Rupniów
Skalnik Kamionka Wielka
4:1
Gród Podegrodzie
Płomień Limanowa
0:4
Sokół Słopnice
Zalesianka Zalesie
2:3
Orkan Szczyrzyc
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Szczyrzyc
1:1
LKS Szaflary
AKS Ujanowice
3:2
Kolejarz Stróże
KS Bobowa
0:3
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Orzeł Wojnarowa
0:2
Skalnik Kamionka Wielka
Sokół Słopnice
3:0
Huragan Waksmund
Gród Podegrodzie
3:0
Płomień Limanowa
Orkan Raba Wyżna
1:2
Jarmuta Szczawnica
Błyskawica Rupniów
2:3
Zalesianka Zalesie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szaflary
2:1
Błyskawica Rupniów
Jarmuta Szczawnica
1:2
Orkan Szczyrzyc
Zalesianka Zalesie
6:0
KS Bobowa
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1:1
Huragan Waksmund
Kolejarz Stróże
5:2
Orkan Raba Wyżna
Gród Podegrodzie
1:1
Sokół Słopnice
Skalnik Kamionka Wielka
4:0
AKS Ujanowice
Płomień Limanowa
0:4
Orzeł Wojnarowa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Słopnice
6:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Orzeł Wojnarowa
2:4
Gród Podegrodzie
Huragan Waksmund
6:0
Zalesianka Zalesie
Orkan Raba Wyżna
1:3
Skalnik Kamionka Wielka
AKS Ujanowice
4:0
Płomień Limanowa
KS Bobowa
1:3
LKS Szaflary
Orkan Szczyrzyc
2:0
Kolejarz Stróże
Błyskawica Rupniów
0:1
Jarmuta Szczawnica
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Stróże
1:0
Błyskawica Rupniów
LKS Szaflary
0:0
Huragan Waksmund
Gród Podegrodzie
3:0
AKS Ujanowice
Zalesianka Zalesie
1:6
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Orzeł Wojnarowa
1:2
Sokół Słopnice
Jarmuta Szczawnica
1:1
KS Bobowa
Skalnik Kamionka Wielka
2:2
Orkan Szczyrzyc
Płomień Limanowa
2:1
Orkan Raba Wyżna
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Szczyrzyc
4:1
Płomień Limanowa
Sokół Słopnice
2:0
Zalesianka Zalesie
Huragan Waksmund
2:5
Jarmuta Szczawnica
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1:5
LKS Szaflary
AKS Ujanowice
1:2
Orzeł Wojnarowa
Orkan Raba Wyżna
4:2
Gród Podegrodzie
Błyskawica Rupniów
0:2
Skalnik Kamionka Wielka
KS Bobowa
2:3
Kolejarz Stróże
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szaflary
5:2
Zalesianka Zalesie
Gród Podegrodzie
1:5
Orkan Szczyrzyc
Kolejarz Stróże
2:0
Huragan Waksmund
Skalnik Kamionka Wielka
5:0
KS Bobowa
Jarmuta Szczawnica
4:2
Ogniwo Piwniczna Zdrój
AKS Ujanowice
1:2
Sokół Słopnice
Orzeł Wojnarowa
3:1
Orkan Raba Wyżna
Płomień Limanowa
1:1
Błyskawica Rupniów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Zalesianka Zalesie
2:3
Jarmuta Szczawnica
Orkan Szczyrzyc
8:0
Orzeł Wojnarowa
Orkan Raba Wyżna
2:2
AKS Ujanowice
Huragan Waksmund
1:1
Skalnik Kamionka Wielka
Sokół Słopnice
0:1
LKS Szaflary
Ogniwo Piwniczna Zdrój
3:2
Kolejarz Stróże
Błyskawica Rupniów
0:2
Gród Podegrodzie
KS Bobowa
2:5
Płomień Limanowa
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Jarmuta Szczawnica
1:1
LKS Szaflary
Kolejarz Stróże
7:1
Zalesianka Zalesie
Orzeł Wojnarowa
6:1
Błyskawica Rupniów
Gród Podegrodzie
6:1
KS Bobowa
Orkan Raba Wyżna
0:2
Sokół Słopnice
AKS Ujanowice
0:5
Orkan Szczyrzyc
Skalnik Kamionka Wielka
9:1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Płomień Limanowa
0:2
Huragan Waksmund
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bobowa
1:4
Orzeł Wojnarowa
LKS Szaflary
2:2
Kolejarz Stróże
Orkan Szczyrzyc
4:3
Orkan Raba Wyżna
Huragan Waksmund
1:1
Gród Podegrodzie
Ogniwo Piwniczna Zdrój
4:0
Płomień Limanowa
Jarmuta Szczawnica
2:1
Sokół Słopnice
Błyskawica Rupniów
5:0
AKS Ujanowice
Zalesianka Zalesie
0:3
Skalnik Kamionka Wielka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości