Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
0:5
Barciczanka Barcice
Skalnik Kamionka Wielka
2:1
GKS Drwinia
KS Zakopane
2:0
Sokół Borzęcin Górny
Tuchovia Tuchów
1:3
Sandecja II Nowy Sącz
Wolski Lubań Maniowy
2:1
Polan II Żabno
Poprad Rytro
4:2
Ciężkowianka Ciężkowice
Watra Białka Tatrzańska
2:3
BKS Bochnia
LKS Szaflary
4:3
Glinik Gorlice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Barciczanka Barcice
1:0
Skalnik Kamionka Wielka
Poprad Rytro
1:3
LKS Szaflary
BKS Bochnia
2:0
GKS Drwinia
Sandecja II Nowy Sącz
7:1
Ciężkowianka Ciężkowice
Polan II Żabno
2:0
KS Zakopane
Watra Białka Tatrzańska
1:0
Wolski Lubań Maniowy
Sokół Borzęcin Górny
2:1
Tuchovia Tuchów
Glinik Gorlice
2:1
KS Tymbark
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bochnia
1:2
Wolski Lubań Maniowy
KS Tymbark
5:1
Poprad Rytro
Sandecja II Nowy Sącz
3:2
LKS Szaflary
Sokół Borzęcin Górny
1:2
Ciężkowianka Ciężkowice
Skalnik Kamionka Wielka
3:1
Glinik Gorlice
Barciczanka Barcice
1:0
GKS Drwinia
Tuchovia Tuchów
1:4
Polan II Żabno
KS Zakopane
2:0
Watra Białka Tatrzańska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sandecja II Nowy Sącz
0:2
KS Tymbark
Sokół Borzęcin Górny
3:2
LKS Szaflary
Poprad Rytro
1:1
Skalnik Kamionka Wielka
BKS Bochnia
2:3
Barciczanka Barcice
Glinik Gorlice
0:3*
GKS Drwinia
Polan II Żabno
4:4
Ciężkowianka Ciężkowice
Wolski Lubań Maniowy
2:0
KS Zakopane
Watra Białka Tatrzańska
3:0
Tuchovia Tuchów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Kamionka Wielka
1:2
Sandecja II Nowy Sącz
Barciczanka Barcice
0:2
Glinik Gorlice
Tuchovia Tuchów
1:4
Wolski Lubań Maniowy
KS Zakopane
0:3
BKS Bochnia
Ciężkowianka Ciężkowice
0:1
Watra Białka Tatrzańska
Polan II Żabno
2:5
LKS Szaflary
GKS Drwinia
2:1
Poprad Rytro
KS Tymbark
0:3
Sokół Borzęcin Górny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bochnia
4:1
Glinik Gorlice
Polan II Żabno
1:1
KS Tymbark
Wolski Lubań Maniowy
1:0
Ciężkowianka Ciężkowice
Sokół Borzęcin Górny
0:2
Skalnik Kamionka Wielka
Sandecja II Nowy Sącz
3:3
GKS Drwinia
Poprad Rytro
3:3
Barciczanka Barcice
Watra Białka Tatrzańska
1:0
LKS Szaflary
KS Zakopane
0:3
Tuchovia Tuchów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Barciczanka Barcice
4:0
Sandecja II Nowy Sącz
Glinik Gorlice
1:2
Poprad Rytro
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
KS Zakopane
Tuchovia Tuchów
2:2
BKS Bochnia
KS Tymbark
1:0
Watra Białka Tatrzańska
LKS Szaflary
3:2
Wolski Lubań Maniowy
Skalnik Kamionka Wielka
2:0
Polan II Żabno
GKS Drwinia
1:1
Sokół Borzęcin Górny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęcin Górny
1:1
Barciczanka Barcice
Wolski Lubań Maniowy
1:2
KS Tymbark
Sandecja II Nowy Sącz
2:4
Glinik Gorlice
Poprad Rytro
0:1
BKS Bochnia
Watra Białka Tatrzańska
5:2
Skalnik Kamionka Wielka
Tuchovia Tuchów
3:1
Ciężkowianka Ciężkowice
KS Zakopane
3:2
LKS Szaflary
Polan II Żabno
2:0
GKS Drwinia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
2:0
KS Zakopane
Poprad Rytro
6:0
Sandecja II Nowy Sącz
Glinik Gorlice
3:1
Sokół Borzęcin Górny
Barciczanka Barcice
3:1
Polan II Żabno
Skalnik Kamionka Wielka
1:0
Wolski Lubań Maniowy
GKS Drwinia
0:0
Watra Białka Tatrzańska
Tuchovia Tuchów
6:0
LKS Szaflary
Ciężkowianka Ciężkowice
2:1
BKS Bochnia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tuchovia Tuchów
4:1
KS Tymbark
Sokół Borzęcin Górny
5:1
Poprad Rytro
Wolski Lubań Maniowy
2:1
GKS Drwinia
Watra Białka Tatrzańska
2:0
Barciczanka Barcice
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
LKS Szaflary
Sandecja II Nowy Sącz
4:4
BKS Bochnia
Polan II Żabno
1:0
Glinik Gorlice
KS Zakopane
1:0
Skalnik Kamionka Wielka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szaflary
0:4
BKS Bochnia
Glinik Gorlice
2:0
Watra Białka Tatrzańska
KS Tymbark
4:0
Ciężkowianka Ciężkowice
Barciczanka Barcice
1:3
Wolski Lubań Maniowy
Sandecja II Nowy Sącz
0:1
Sokół Borzęcin Górny
Poprad Rytro
3:1
Polan II Żabno
Skalnik Kamionka Wielka
1:1
Tuchovia Tuchów
GKS Drwinia
3:2
KS Zakopane
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
1:3
LKS Szaflary
Sokół Borzęcin Górny
1:3
BKS Bochnia
Wolski Lubań Maniowy
3:1
Glinik Gorlice
KS Zakopane
0:3
Barciczanka Barcice
Tuchovia Tuchów
2:1
GKS Drwinia
Ciężkowianka Ciężkowice
2:3
Skalnik Kamionka Wielka
Watra Białka Tatrzańska
0:1
Poprad Rytro
Polan II Żabno
3:3
Sandecja II Nowy Sącz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Glinik Gorlice
2:0
KS Zakopane
Barciczanka Barcice
0:2
Tuchovia Tuchów
KS Tymbark
1:4
BKS Bochnia
Sokół Borzęcin Górny
4:2
Polan II Żabno
Poprad Rytro
1:1
Wolski Lubań Maniowy
Skalnik Kamionka Wielka
4:1
LKS Szaflary
Sandecja II Nowy Sącz
1:1
Watra Białka Tatrzańska
GKS Drwinia
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolski Lubań Maniowy
3:0
Sandecja II Nowy Sącz
Tuchovia Tuchów
2:2
Glinik Gorlice
KS Zakopane
1:0
Poprad Rytro
Polan II Żabno
0:2
BKS Bochnia
KS Tymbark
0:4
Skalnik Kamionka Wielka
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Sokół Borzęcin Górny
Ciężkowianka Ciężkowice
0:4
Barciczanka Barcice
GKS Drwinia
4:3
LKS Szaflary
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Glinik Gorlice
5:4
Ciężkowianka Ciężkowice
Barciczanka Barcice
0:2
LKS Szaflary
Sokół Borzęcin Górny
0:0
Wolski Lubań Maniowy
Sandecja II Nowy Sącz
2:0
KS Zakopane
Poprad Rytro
1:2
Tuchovia Tuchów
Skalnik Kamionka Wielka
2:1
BKS Bochnia
Polan II Żabno
1:0
Watra Białka Tatrzańska
GKS Drwinia
3:1
KS Tymbark
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Barciczanka Barcice
3:1
KS Tymbark
Sokół Borzęcin Górny
4:0
KS Zakopane
Polan II Żabno
3:6
Wolski Lubań Maniowy
GKS Drwinia
2:0
Skalnik Kamionka Wielka
Ciężkowianka Ciężkowice
0:2
Poprad Rytro
BKS Bochnia
4:3
Watra Białka Tatrzańska
Glinik Gorlice
4:0
LKS Szaflary
Sandecja II Nowy Sącz
4:2
Tuchovia Tuchów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
0:4
Glinik Gorlice
Tuchovia Tuchów
3:1
Sokół Borzęcin Górny
GKS Drwinia
1:2
BKS Bochnia
KS Zakopane
1:1
Polan II Żabno
Ciężkowianka Ciężkowice
0:2
Sandecja II Nowy Sącz
LKS Szaflary
2:4
Poprad Rytro
Wolski Lubań Maniowy
0:0
Watra Białka Tatrzańska
Skalnik Kamionka Wielka
2:2
Barciczanka Barcice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Glinik Gorlice
3:2
Skalnik Kamionka Wielka
GKS Drwinia
1:3
Barciczanka Barcice
Wolski Lubań Maniowy
5:2
BKS Bochnia
Poprad Rytro
1:4
KS Tymbark
Watra Białka Tatrzańska
2:1
KS Zakopane
Ciężkowianka Ciężkowice
0:1
Sokół Borzęcin Górny
LKS Szaflary
0:0
Sandecja II Nowy Sącz
Polan II Żabno
1:0
Tuchovia Tuchów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
1:0
Sandecja II Nowy Sącz
LKS Szaflary
0:5
Sokół Borzęcin Górny
Skalnik Kamionka Wielka
1:3
Poprad Rytro
Ciężkowianka Ciężkowice
2:0
Polan II Żabno
Barciczanka Barcice
5:0
BKS Bochnia
Tuchovia Tuchów
2:2
Watra Białka Tatrzańska
GKS Drwinia
1:1
Glinik Gorlice
KS Zakopane
0:0
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęcin Górny
2:0
KS Tymbark
Wolski Lubań Maniowy
3:0
Tuchovia Tuchów
Poprad Rytro
0:2
GKS Drwinia
BKS Bochnia
3:0
KS Zakopane
Glinik Gorlice
1:1
Barciczanka Barcice
Watra Białka Tatrzańska
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
Sandecja II Nowy Sącz
0:3
Skalnik Kamionka Wielka
LKS Szaflary
4:0
Polan II Żabno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Drwinia
1:1
Sandecja II Nowy Sącz
KS Tymbark
1:0
Polan II Żabno
Glinik Gorlice
0:1
BKS Bochnia
Ciężkowianka Ciężkowice
1:2
Wolski Lubań Maniowy
LKS Szaflary
0:3
Watra Białka Tatrzańska
Skalnik Kamionka Wielka
2:1
Sokół Borzęcin Górny
Tuchovia Tuchów
3:1
KS Zakopane
Barciczanka Barcice
1:3
Poprad Rytro
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęcin Górny
3:3
GKS Drwinia
Sandecja II Nowy Sącz
3:3
Barciczanka Barcice
Poprad Rytro
3:2
Glinik Gorlice
BKS Bochnia
4:3
Tuchovia Tuchów
Watra Białka Tatrzańska
1:1
KS Tymbark
Polan II Żabno
2:0
Skalnik Kamionka Wielka
Wolski Lubań Maniowy
2:0
LKS Szaflary
KS Zakopane
6:0
Ciężkowianka Ciężkowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Drwinia
2:1
Polan II Żabno
Barciczanka Barcice
6:0
Sokół Borzęcin Górny
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
Tuchovia Tuchów
Skalnik Kamionka Wielka
0:0
Watra Białka Tatrzańska
BKS Bochnia
2:2
Poprad Rytro
KS Tymbark
2:2
Wolski Lubań Maniowy
Glinik Gorlice
2:0
Sandecja II Nowy Sącz
LKS Szaflary
- : -
KS Zakopane
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bochnia
5:0
Ciężkowianka Ciężkowice
Sandecja II Nowy Sącz
5:2
Poprad Rytro
LKS Szaflary
3:3
Tuchovia Tuchów
Watra Białka Tatrzańska
1:1
GKS Drwinia
Sokół Borzęcin Górny
4:2
Glinik Gorlice
Wolski Lubań Maniowy
1:0
Skalnik Kamionka Wielka
Polan II Żabno
1:2
Barciczanka Barcice
KS Zakopane
1:2
KS Tymbark
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Barciczanka Barcice
0:0
Watra Białka Tatrzańska
GKS Drwinia
2:1
Wolski Lubań Maniowy
KS Tymbark
2:0
Tuchovia Tuchów
LKS Szaflary
5:0
Ciężkowianka Ciężkowice
Glinik Gorlice
4:0
Polan II Żabno
BKS Bochnia
3:0
Sandecja II Nowy Sącz
Poprad Rytro
1:3
Sokół Borzęcin Górny
Skalnik Kamionka Wielka
2:0
KS Zakopane
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęcin Górny
3:2
Sandecja II Nowy Sącz
BKS Bochnia
7:1
LKS Szaflary
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
KS Tymbark
Wolski Lubań Maniowy
1:1
Barciczanka Barcice
Tuchovia Tuchów
0:0
Skalnik Kamionka Wielka
Polan II Żabno
6:2
Poprad Rytro
Watra Białka Tatrzańska
3:0*
Glinik Gorlice
KS Zakopane
1:1
GKS Drwinia
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Sandecja II Nowy Sącz
2:0
Polan II Żabno
GKS Drwinia
2:2
Tuchovia Tuchów
BKS Bochnia
2:3
Sokół Borzęcin Górny
Glinik Gorlice
2:3
Wolski Lubań Maniowy
Skalnik Kamionka Wielka
9:0
Ciężkowianka Ciężkowice
Barciczanka Barcice
6:0
KS Zakopane
LKS Szaflary
2:5
KS Tymbark
Poprad Rytro
1:1
Watra Białka Tatrzańska
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Watra Białka Tatrzańska
6:1
Sandecja II Nowy Sącz
LKS Szaflary
1:4
Skalnik Kamionka Wielka
BKS Bochnia
3:1
KS Tymbark
Wolski Lubań Maniowy
0:2
Poprad Rytro
Ciężkowianka Ciężkowice
0:1
GKS Drwinia
Tuchovia Tuchów
1:3
Barciczanka Barcice
KS Zakopane
1:2
Glinik Gorlice
Polan II Żabno
1:1
Sokół Borzęcin Górny
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bochnia
3:0
Polan II Żabno
Glinik Gorlice
2:0
Tuchovia Tuchów
Sandecja II Nowy Sącz
1:2
Wolski Lubań Maniowy
Sokół Borzęcin Górny
4:0
Watra Białka Tatrzańska
Poprad Rytro
0:1
KS Zakopane
Skalnik Kamionka Wielka
4:3
KS Tymbark
Barciczanka Barcice
5:0
Ciężkowianka Ciężkowice
LKS Szaflary
0:6
GKS Drwinia
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
2:2
GKS Drwinia
LKS Szaflary
1:7
Barciczanka Barcice
Wolski Lubań Maniowy
1:3
Sokół Borzęcin Górny
BKS Bochnia
1:0
Skalnik Kamionka Wielka
Tuchovia Tuchów
1:1
Poprad Rytro
Watra Białka Tatrzańska
3:0
Polan II Żabno
KS Zakopane
3:0*
Sandecja II Nowy Sącz
Ciężkowianka Ciężkowice
1:3
Glinik Gorlice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości