Wiatr Ludźmierz – Huragan Waksmund 1:1(1:0)
0:1 Sz. Chowaniec 12
1:1 Siaśkiewicz (Jankowski) 86
Wiatr: Ciszek – Duda, K. Zubek, Hrapkowicz, Żółtek, Siaśkiewicz, J. Chowaniec (46 Słowakiewicz), Stopiak, Luberda (72 J. Zubek), Hagowski, Karwaczka (72 K. Siuta)
Huragan: Byrnas – Jurzec, Mucha, Mlak, Mroszczak, Kamiński, Krugiołka, Nogueira, Szwajnos (80 Siuty), Sz. Chowaniec (60 Chmielak), Kolasa

Sporo wyrównanych pojedynków oglądaliśmy w tej kolejce i podobnie było dziś w Ludźmierzu. Lepiej spotkanie zaczął Huragan, który mógł żałować, że prowadził wyłącznie jednym golem do przerwy. Drugie 45 minut to lepsze okazje Wiatru, a ta z 86 minuty dała wyrównanie gospodarzom.

Momenty były:
12 – GOL 0:1! Akcja Jurca lewą stroną. Zagranie wzdłuż piątki na spokoju zamyka Sz. Chowaniec.
36 – Kolejna oskrzydlająca akcja. Tym razem flanką pociągnął Mroszczak, zagrywając do Kolasy. Uderzenie z 5 metra broni jednak Ciszek!
56 – Uderzenie Siaśkiewicza z rzutu wolnego z trudem broni Byrnas.
86 – GOL 1:1! Dwójkowa akcja graczy Wiatru. W końcowej fazie Jankowski zagrywa na dalszy słupek, gdzie Byrnasa pokonuje Siaśkiewicz.