Sparing z Lipnicą Wielką

Sparing z Lipnicą Wielką

W sobotę, 13 lutego, sparing z A klasową drużyną z Lipnicy Wielkiej rozegrali seniorzy. Wynik może sugerować łatwą przeprawę, lecz przez większą część meczu gra była wyrównana. Do swojego macierzystego klubu wrócił Tomasz Lach i grał już przeciw Szaflarom. Działacze z Lipnicy nie wyrazili zgody na przedłużenie wypożyczenia do naszego zespołu, tak więc nie zobaczymy go już w rundzie wiosennej w rozgrywkach IV ligi, w barwach Szaflar.

W naszej drużynie wystąpił już Dominik Gogolak, który ostatnio przebywał na obozie szkoleniowym, zorganizowanym przez lidera ekstraklasy Piasta Gliwice. Pojawił się też Szymon Bierówka z Naprawy, Michał Kantor z Czarnego Dunajca i Radosław Antolak ostatnio Podhale Nowy Targ, który już kilkanaście miesięcy temu udanie reprezentował nasz klub. Bardzo dobrą formę strzelecką wykazuje Mariusz Maciaś.

Sparing pożyteczny, w którym trenerzy testowali różne ustawienia i pozycje na boisku zawodników. Z różnych przyczyn nieobecni byli: Dariusz Baboń, Jan Stanczak, Maciej Strama, Bartłomiej Bielański, Jan Gałdyn, Łukasz Dudzik, Marcin Rusnak.

LKS Szaflary – Babia Góra Lipnica Wielka 6:1 (3:1)
Bramki dla Szaflar: Mariusz Maciaś 4, Dominik Gogolak, Florian Kamiński
 

Szaflary: DariuszBujak (Jakub Nykaza) -Mateusz Łęczycki, Dawid Hajnos, Dawid Antolak, Michał Kantor - FlorianKamiński, Mateusz Jarząbek, Wojciech Szczerba, Paweł Joniak – Mariusz Maciaś, Dominik Gogolak oraz KacperZubek, Bogusław Mularek, Łukasz Szulc, Szymon Bierówka, Radosław Antolak.

Kolejny sparing Szaflary rozegrają w czwartek 18 lutego, o godz 18:00, z pierwszą drużyną NKP Podhale Nowy Targ, na Stadionie Miejskim w Nowym Targu.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości